środa, 10 lutego 2016

C jak cekin i C jak Coffee

Lubie brać udział w wyzwaniach ale żeby na tę samą literę aż w dwóch ?  :) C jak cekin - zaprasza blog ABC na którym już A i B przerobiłam - dziś C. Kiedyś kupiłam książeczkę do kolorowania z księżniczkami dla maluchów i stamtąd wykorzystałam jedną z kartek - to Sara. Kolorowałam kredkami akwarelowymi,  dodałam serwetkę papierową, trochę tiulu i koronkę chyba od Rudlis i zgodnie z wymogiem cekiny.
Wyzwanie nr 3 jeszcze trwa, można się dołączyć.
http://kartkoweabc.blogspot.com/2016/02/wyzwanie-3-c-jak-cekin.html
Do drugiego wyzwania dołączyłam dzięki Ince do  Spuchlikowa  gdzie Maguda obchodzi roczek  swojego bloga. Z tej okazji zaprojektowała wesołą lalkę - kawoszkę i częstuje nią chętnych do zabawy. Moją panią pokolorowałam kredkami akwarelowymi i umieściłam na tagu. Kilka słów n.t. kawy - piję Tchibo Exclusive czarną, bez cukru i dodatków mleka bądź śmietanki - parzona w kubku. Kiedyś wypijałam dwie, z wiekiem  tylko jedną rano, a teraz... jak mam ochotę, małą filiżankę.Już nie zaczynam dnia od kawy. Pozdrawiam Spuchlikowo i zawitam do Solenizantki przez żabkę - a jakże:)
A laleczka wygląda tak
http://magudala.blogspot.com/search?updated-max=2016-01-27T13:00:00%2B01:00&max-results=7
Prawda że słodka? aż się chce kolorować.

5 komentarzy:

 1. Pieknie pokolorowalas lale :-)))Ta pierwsza jak prawdziwa ksiezniczka ,tlo bogate i blyszczace :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ahahahahahhaa, świetnie! Obie prace mi się podobają! Jak fajnie, że Ci się stempelek spodobał! :) Ale mnie cieszą te prace :) :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. To musiała być fajna zabawa :). Urocze!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta pierwsza - jak z baśni 1000 i 1 nocy- coś w niej takiego jest.A co do drugiej i instrukcji jak częstować Carmen kawą-już będę wiedziała :)))Z pomysłem i bardzo Carmenowo:)

  OdpowiedzUsuń